O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Piotra Olszańskiego rozpoczęła działalność w roku 2002. Dzięki zaangażowaniu dynamicznego i młodego zespołu Kancelaria bardzo szybko wypracowała sobie ugruntowaną pozycję na rynku usług prawniczych w regionie łódzkim. Łącząc zaangażowanie z doświadczeniem, oferuje możliwość podjęcia stałej współpracy w postaci obsługi prawnej świadczonej przedsiębiorcom oraz jednostkom organizacyjnym samorządu terytorialnego.

Jakość świadczonych przez naszą kancelarię usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych grona pracujących dla kancelarii prawników oraz wieloletniego doświadczenia w obsłudze przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Problematyka prawna, z którą spotkaliśmy się na przestrzeni lat pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w wielu wąskich dziedzinach prawa, w szczególności dotyczących specyfiki działania jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstw dostarczających media.

Kancelaria zatrudnia specjalistów, którzy racjonalizują problemy tak, aby rozwiązania w jednej dziedzinie nie niosły za sobą dodatkowych konsekwencji finansowych lub prawnych. Nasi klienci wysoko oceniają cechy naszych prawników: ich dostępność, profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność. Nasi prawnicy w przypadku współpracuje także ze specjalistami z zakresu

Kancelaria świadczy również doraźne usługi prawne zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom.

Siedziba kancelarii mieści się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Narutowicza 49, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

Przewiń do góry