UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

lewa

ZESPÓŁ


Piotr Olszański

 

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (1994 r.). Działalność adwokacką poprzedził pracą w banku BIG BANK  S.A. (obecnie Millenium Bank S.A.)  w Oddziale Windykacji w Warszawie w latach  1994-1998 na stanowisku specjalisty działu windykacji należności. Specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz w sprawach z zakresu odszkodowań.   Aplikację adwokacką odbywał w latach 1998-2001 w kancelarii adwokat  Bożenny Banasik - dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.  Od roku 2000 zajmuje się obsługą  przedsiębiorców,  jednostek samorządu terytorialnego, w tym również ich transformacjami w inne podmioty prawa oraz zagadnieniami z zakresu gospodarki komunalnej. Wykonywanie zawodu adwokata rozpoczął w roku 2002. Włada językiem angielskim.

 

Tomasz Barański

Adwokat współpracujący. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wykonywanie zawodu adwokata rozpoczął w roku 2010. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie ubezpieczeń oraz prawie karnym . Włada językiem angielskim.Jarosław Brzóska

 

Adwokat. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w 2008 roku. Od 2009 roku aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Specjalizuje się w prawie karnym oraz cywilnym, w szczególności prawie zobowiązań oraz sądowej egzekucji należności. Włada językiem angielskim i niemieckim.

 Michał Żmijewski

 

Aplikant adwokacki. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w 2010 roku.

Od 2011 roku aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.  Pole zainteresowań obejmuje zagadnienia z obrębu prawa międzynarodowego publicznego oraz prawa europejskiego. Specjalizuje się w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz prawie cywilnym i prawie przewozowym. Włada biegle językiem angielskim (certyfikaty FCE, CAE, CPE), podstawowa znajomość języka rosyjskiego i niemieckiego.

 

 Ewelina Witmajer

 

Aplikant adwokacki. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członek Towarzystwa Akademickiego Instytutu Allerhanda w Warszawie. Organizatorka nieodpłatnego poradnictwa prawnego dla najuboższych mieszkańców Łodzi. Specjalista z zakresu prawa spółek handlowych i bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

 Damian Sylwestrowicz

Asystent. Student wydziału prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w windykacji należności, zaś swoją przyszłość wiąże z prawem prywatnym gospodarczym.